ALIMENTŲ PADIDINIMAS

ALIMENTŲ PADIDINIMAS
2018-11-14
Teisės angelai ALIMENTŲ PADIDINIMAS 5 159 80 200
ALIMENTŲ PADIDINIMAS 100 EUR
Greitos skyrybos Skyrybos internetu Alimentų priteisimas Alimentų padidinimas Teisės angelai tik JUMS Teisinių paslaugų įmonėje „Teisės angelai“ teikiamos teisinės paslaugos yra patikimos, kokybiškos ir atitinka aukščiausius šiai veiklai taikomus standartus. UAB “Teisės angelai” dirbantys advokatai ir teisininkai yra sukaupę ilgametę patirtį nagrinėjant skyrybų, vaikų išlaikymo (alimentų) priteisimo ir jų padidinimo, alimentų išieškojimo, vedybų sutarčių rengimo, sutarčių netinkamo vykdymo ar nevykdymo ir skolų išieškojimo bei kitų teisinių klausimų problematiką ir rengiant reikalingus dokumentus teisminėms institucijoms. Mes pirmieji pradėjome teikti teisines paslaugas internetu.

ALIMENTŲ PADIDINIMAS

ALIMENTŲ PADIDINIMAS

Mes teikiame teisines paslaugas alimentų padidinimo procese:

 • Konsultuojame žodžiu (telefonu, atvykus į biurą) ir raštu (el. paštu, pateikus užklausą). Paaiškiname nuo ko pradėti norint pasididinti alimentus (vaiko išlaikymą), koks tinkamiausias, greičiausias ir pigiausias alimentų (vaiko išlaikymo) pasididinimo būdas, kiek gali užtrukti procesas ir įvertinę visas bylos aplinkybes įvardijame paslaugos kainą;
 • Alimentų (vaiko išlaikymo) padidinimo procesinių dokumentų rengimas (ieškinys, atsiliepimas ir pan.);
 • Alimentų (vaiko išlaikymo) padidinimo bylų atstovavimas teismuose ir įvairiose kitose institucijose alimentų (vaiko išlaikymo) padidinimo proceso metu.

Vaiko išlaikymo priteisimo (alimentų padidinimo) kaina:

Išlaikymo (alimentų) savo vaikams priteisimas: 40-100 Eur
Priteisto vaikams išlaikymo (alimentų) padidinimas: 80-120 Eur
Priteisto vaikams išlaikymo (alimentų) dydžio sumažinimas: 80-120 Eur
Pilnamečio vaiko, kuris yra moksleivis/studentas išlaikymo priteisimas: 40-100 Eur
Prisiteisti vaikų išlaikymo (alimentų) skolą už pastaruosius metus: 50 Eur
Vaiko išlaikymo priteisimo paketas su paaiškinimais: 30 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimas: 80-120 Eur
Dėl bendravimo tvarkos su vaiku ar vaiko gyvenamosios vietos nustatymo parengimas: 50 Eur

*Visas jūsų patirtas bylinėjimosi išlaidas padengs kita šalis!

Užpildykite anketą ir tuoj pat užsitikrinkite savo vaiko padidintą išlaikymą! (spausti čia)

Kodėl verta rinktis mus?

 • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai; Internete; Facebook;
 • Ilgametė patirtis.
 • Greitumas: Dokumentai paruošiami per 1 – 3 dienas!
 • Visa pusė pagalba klientui konsultuojant ir parenkant geriausius kliento lūkesčius atitinkančius sprendimus;
 • Kokybiškumas: Garantuojami kokybiški ir įstatymus atitinkantys dokumentai.
 • Apmokėjimo politika. Apmokėjimas per 30 d. nuo dokumentų pateikimo, pageidaujant dalinis apmokėjimas;
Turite klausimų? Susisiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

Alimentų padidinimas plačiau

Alimentų padidinimas.  Dažnai mūsų klientai teiraujasi “Man yra priteisti iš vaiko tėvo elementai 300 Lt. (86 EUR) kas mėnesį, taip pat įskaitant infliaciją. Tačiau mergaitei jau tuoj 9-eri metai, bet kaip gaunu 300 litų (86 EUR), tai daugiau ir negaunu. Euras nuvertės dar daugiau, brangs paslaugos nuolatos ir toliau ir aš už tuos 300 litus (86 EUR) beveik nieko nenupirksiu, ar man vis tiek daugiau jis neprivalo mokėti?”.

Teismui priėmus sprendimą ar įsakymą dėl išlaikymo priteisimo, iš esmės pasikeičia tėvų turtinė padėtis, teismas gali pagal vaiko, tėvo (motinos), globėjo (rūpintojo) arba valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos ar prokuroro ieškinį sumažinti arba padidinti išlaikymo dydį (CK 3.201 straipsnio 1 dalis).

Pagrindas reikalauti keisti išlaikymo dydį yra vaiko tėvo (motinos) turtinės padėties pablogėjimas ar pagerėjimas, vaiko poreikių pasikeitimas ir kita (pavyzdžiui, priėmus sprendimą dėl išlaikymo priteisimo, labai pablogėja tėvo (motinos), iš kurio priteistas išlaikymas vaikui, turtinė padėtis ar gaunamos pajamos, jis tampa bedarbis, nedarbingas, šiam asmeniui gimsta vaikai kitoje santuokoje ir kita).

Tačiau teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad ne tik aukščiau minėtoms sąlygoms galima alimentų padidinimas (išlaikymo dydžio pakeitimas).

Išlaikymo dydžio ir formos peržiūrėjimas galimas ir iš esmės pasikeitus nepilnamečių vaikų poreikiams. Todėl, atsiradus papildomoms vaiko priežiūros išlaidoms (vaiko rūbams, skiepams, būreliams, padidėjus MMA, t.y. augant vaikui didėja ir jo poreikiai), vaiko motina turi teisę kreiptis į teismą ir prašyti padidinti vaikui priteisto mėnesinio išlaikymo dydį.

Užpildykite anketą ir tuoj pat užsitikrinkite savo vaiko padidintą išlaikymą! (spausti čia)

Mūsų komanda dirba vaiko išlaikymo padidinimo priteisimo procese:

 • Ieškinių, priešieškinių, atsiliepimų, dublikų, prašymų teismui rengimas;
 • Profesionalus advokatų atstovavimas visose teismų instancijose;
 • Bendradarbiaujame su kitomis advokatų kontoromis, todėl dokumentai parengiami greitai, profesionaliai ir tinkamai;
 • Įvairių dokumentų, pažymų išreikalavimas iš įstaigų ar institucijų;
 • Apeliaciniai ir kasaciniai skundai;
 • Konsultacijos vaiko išlaikymo padidinimo ir kitais teisiniais Jums rūpimais klausimais;

Alimentų padidinimas teisėje

Įstatymas vaiko išlaikymo dydį sieja visų pirma su protingais jo paties poreikiais. Vaiko poreikius lemia jo gabumai, polinkiai, sveikatos būklė (pvz. sergančio vaiko didesnį išlaikymą lemia medikamentų, geresnio maitinimo poreikis ir pan.). Išlaikymo dydį taip patlemia tėvų turtinė padėtis. Jei tėvo (motinos) turtinė padėtis leidžia, vaikui galima priteisti gerokai didesnį išlaikymą. Ir atvirkščiai, jei tėvo (motinos) turtinė padėtis sunki, išlaikymo dydis gali būti mažinamas. Tačiau sunki vaiko tėvų turtinė padėtis nėra pagrindas juos visiškai atleisti nuo išlaikymo prievolės

Alimentų padidinimas (dydis). Priteisto išlaikymo dydis gali būti padidintas atsiradus papildomoms vaiko priežiūros išlaidoms (vaiko liga, sužalojimas, slaugymas, nuolatinė priežiūra). Prireikus teismas gali priteisti atlyginti ir būsimas vaiko gydymo išlaidas (CK 3.201 straipsnio 2 dalis). Papildomos vaiko priežiūros išlaidos priteisiamos nepriklausomai nuo to, kokia forma yra priteistas vaiko išlaikymas.

Papildomos vaiko priežiūros išlaidos tarp tėvų paskirstomos proporcingai jų turtinei padėčiai (CK 3.192 straipsnio 3 dalis). Atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes gali būti priteista tam tikra vienkartinė pinigų suma arba tam tikros periodinės išmokos, išieškomos nustatytą laiką. Išnykus aplinkybėms, dėl kurių atsirado papildomos vaiko priežiūros išlaidos, asmuo, iš kurio priteistas papildomas išlaikymas periodinėmis išmokomis, gali kreiptis į teismą dėl papildomo išlaikymo išieškojimo nutraukimo, jeigu teismo sprendimu nebuvo nustatytas tokio išieškojimo terminas.

*Visas jūsų patirtas bylinėjimosi išlaidas padengs kita šalis!

Užpildykite anketą ir tuoj pat užsitikrinkite savo vaiko padidintą išlaikymą! (spausti čia)

Turite klausimų? Susisiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ