SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU

SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU
2018-11-14
Teisės angelai SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU 5 159 80 200
SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU 100 EUR
Greitos skyrybos Skyrybos internetu Alimentų priteisimas Alimentų padidinimas Teisės angelai tik JUMS Teisinių paslaugų įmonėje „Teisės angelai“ teikiamos teisinės paslaugos yra patikimos, kokybiškos ir atitinka aukščiausius šiai veiklai taikomus standartus. UAB “Teisės angelai” dirbantys advokatai ir teisininkai yra sukaupę ilgametę patirtį nagrinėjant skyrybų, vaikų išlaikymo (alimentų) priteisimo ir jų padidinimo, alimentų išieškojimo, vedybų sutarčių rengimo, sutarčių netinkamo vykdymo ar nevykdymo ir skolų išieškojimo bei kitų teisinių klausimų problematiką ir rengiant reikalingus dokumentus teisminėms institucijoms. Mes pirmieji pradėjome teikti teisines paslaugas internetu.

SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU

SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU

Skyrybos bendru sutarimu – tai pats paprasčiausias, pigiausias (sutuoktiniai yra atleidžiami nuo žyminio mokesčio mokėjimo), greičiausias (įstatymas numato, kad prašymai dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu teisme išnagrinėjami ne vėliau kaip per trisdešimt dienų nuo jų priėmimo dienos) ir neskausmingiausias sutuoktiniams skyrybų būdas (nereikalinga nei vienai šaliai advokato atstovavimas, išskyrus suruošiant profesionaliai skyrybų dokumentus).

Skyrybos bendru sutarimu kaina (pilni dokumentai teismui):

 • Skyrybos bendru sutarimu – dokumentų paruošimo teismui, kai sutuoktiniai neturi vaikų, skolų/kreditų ar įgyto turto, kaina  100 EUR
 • Skyrybos bendru sutarimu – dokumentų  paruošimas,  kai sutuoktiniai turi vaikų, skolų/kreditų ar turto, kaina  100-200 EUR
 • Skyrybos bendru sutarimu – skyrybų paketas su paaiškinimais – 30 EUR

Turite klausimų? Susisiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

SKYRYBOS INTERNETU

Užpildykite “Santuokos nutraukimo anketą” ir būkite nuo skyrybų tik per vieną žingsnį! Skyrybų dokumentus teismui galėsite pateikti asmeniškai arba internetu.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti; Internete; Facebook;
 • Ilgametė patirtis.
 • Greitumas: Dokumentai paruošiami per 1 – 3 dienas!
 • Visapusė pagalba klientui konsultuojant ir parenkant geriausius kliento lūkesčius atitinkančius sprendimus;
 • Kokybiškumas: Garantuojami kokybiški ir įstatymus atitinkantys dokumentai.
 • Apmokėjimo politika. Apmokėjimas per 20 d. nuo dokumentų pateikimo, pageidaujant dalinis apmokėjimas;
 • Vidutiniškai per metu išskiriame daugiau nei 300 klientų, tad drąsiai patikėkite sutvarkyti jūsų skyrybas mums!

Išsiskirkite patys be jokių tarpininkų ar advokatų, o prireikus mes skirsime advokatą!

 1. Sutaupote nuo 100 – 400 eurų! Nes tiek kainuotų skyrybų dokumentai, jei samdytumėtės skyrybų advokatą.
 2. Sutaupote daug laiko, kurį sugaištumėte patys ieškodami dokumentų ar susitikinėdami su skyrybų advokatu.
 3. Sutaupote daug laiko, kuris užimtų atvykimams ir dalyvavimams teismo posėdžiuose.
 4. Paprasta užpildyti skyrybų anketą. O jei kils neaiškumų – rašykite ir mes jums atsakysime per 24 val.
 5. Garantuojame konfidencialumą ir jūsų duomenų apsaugą.

Skiriantis bendru sutarimu reikalingi dokumentai:

 • Santuokos liudijimas (originalas);
 • Patvirtintos paso kopijos;
 • Patvirtintos vaikų gimimo liudijimų kopijos (jei turite);
 • Patvirtinta pažyma apie šeimos sudėtį ir deklaruotą gyvenamąją vietą;
 • Patvirtintos pažymos apie turimą nekilnojamąjį turtą iš VĮ Registrų centras;
 • Patvirtintos pažymos apie transporto priemones iš VĮ Regitra;
 • Patvirtintos kreditorinių įsipareigojimų sutartys (jei turite).
 • Kiti aplinkybes įrodantys dokumentai.

Pageidaujant Jums reikalingus dokumentus galime surinkti mes už papildomą mokestį (80 EUR).

SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU TRUMPAI

Šis santuokos nutraukimo būdas (skyrybos bendru sutarimu) galimas esant visoms šioms sąlygoms:

 • nuo santuokos sudarymo yra praėję daugiau nei vieneri metai. Toks terminas nustatytas siekiant išsaugoti santykių stabilumą, užkirsti kelią lengvabūdiškiems, neapgalvotiems, impulsyviems sutuoktinių sprendimams ir nesudaryti sąlygų fiktyvioms santuokoms. Kita vertus, vienų metų terminas yra pakankamas patiems sutuoktiniams įsitikinti, ar įmanomas tolesnis bendras jų gyvenimas. Tačiau šis terminas taikomas tik nutraukiant santuoką bendru sutuoktinių prašymu. Nutraukti santuoką kitais įstatyme numatytais pagrindais galima ir nepraėjus metams, kai ji sudaryta.
 • kai sutuoktiniai sutaria ne tik dėl skyrybų, bet ir dėl teisinių jos nutraukimo padarinių. Jeigu sutuoktiniai sutaria, kad jų santuoka iširo, tačiau nesutaria dėl teisinių santuokos nutraukimo padarinių, nutraukti santuokos bendru sutuoktinių sutarimu negalima. Aplinkybę, kad sutuoktiniai sutaria dėl teisinių skyrybų padarinių, gali patvirtinti tik šiuo klausimu sutuoktinių raštu sudaryta sutartis. Tokią sutartį sutuoktiniai gali surašyti ir patys, tačiau patartina, kad jų prašymu ją parengtų advokatas. Joje privalo būti aptarta:
  • turto, esančio bendrąja jungtine sutuoktinių nuosavybe, padalijimas (sutartyje privalo būti tiksliai išvardyti daiktai ir kitoks turtas, kurį jie pripažįsta bendrąja jungtine nuosavybe (santuokos metu įgyta), nurodomas teisinis jų įsigijimo pagrindas ir konkrečiai įvardinta, koks turtas atitenka vienam ar kitam iš jų);
  • sutuoktinių tarpusavio išlaikymas. Šiuo atveju sutartyje įvardijama, kuris sutuoktinis kuriam teiks išlaikymą, ir nurodoma išlaikymo dydis ir būdas (jei pageidauja vienas iš sutuoktinių).
  • jeigu sutuoktiniai turi nepilnamečių vaikų – su kuriuo iš tėvų išsiskyrus jie lieka gyventi, t.y. sutuoktiniai privalo susitarti dėl nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos nutraukus santuoką. Šiuo atveju sutuoktiniai sutartyje privalo aptarti tvarką, kaip skyrium gyvenantis tėvas ar motina bendraus su vaiku ir dalyvaus jį auklėjant.
  • nepilnamečių vaikų išlaikymas, t.y. privalo būti numatytas konkretus jų išlaikymo dydis ir būdas.
  • kreditorinių įsipareigojimų (skolų) įvykdymas, t.y. kas kokius kreditorinius įsipareigojimus (skolas) įvykdys.
 • abu sutuoktiniai yra visiškai veiksnūs.

Norite išsiskirti nepraėjus metams po santuokos?

Skyrybos įmanoma!! Mes sutvarkome skyrybas, kai nėra praėję metai nuo santuokos sudarymo. Kreipkitės.
Užpildykite “Santuokos nutraukimo anketą” ir būkite nuo skyrybų tik per vieną žingsnį!

SKYRYBOS BENDRU SUTARIMU TOLIAU

Šios bylos priklauso sutuoktinių gyvenamosios vietos apylinkės teismo kompetencijai. Jeigu sutuoktiniai neturi bendros gyvenamosios vietos, šios bylos priklauso nagrinėti vieno iš sutuoktinių gyvenamosios vietos apylinkės teismui abiejų sutuoktinių pasirinkimu.

Nutraukiant santuoką bendru sutarimu toje pačioje byloje būtina išspręsti ir visus kitus klausimus, susijusius su jos nutraukimu (nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos ir išlaikymo, bendro sutuoktinių turto padalijimo, sutuoktinių tarpusavio išlaikymo ir kt.).Tiek rengdamasis nagrinėti skyrybų bylą, tiek ją nagrinėdamas teismas privalo imtis priemonių, kad sutuoktiniai susitaikytų. Vienas iš tokių būdų – bylos nagrinėjimo sustabdymas. Ši norma suteikia teismui teisę nustatyti ne ilgesnį kaip šešių mėnesių terminą sutuoktiniams susitaikyti. Sustabdyta byla atnaujinama bet kurio sutuoktinio prašymu. Tačiau ši priemonė ne vienintelė. Teismas, siekdamas šio tikslo, gali imtis ir kitų priemonių: rengdamasis nagrinėti bylą surengti neformalius pokalbius su sutuoktiniais, rinktis žodinį, o ne rašytinį procesą ir panašiai.

Skyrybos bendru sutarimu – santuoka nutraukiama per max 30 dienų (min 3 dienas)!